Er sød, men osse fandenivoldsk.....er sjov, men osse gravalvorlig......er familiemennske, men osse en ener.
Elsker: Smøger og kaffe om morgenen er et must, højt musik og gerne lidt forskelligt afhængigt af mit humør, mad i mange afskygninger, sex (bare IKKE om morgenen), min forlovede, mine kærester og mine børn, mine 2 hunde, venner og familie, intelligente samtaler, hyggelige tøseaftenener, Fårup sommerland, tattoos og piercinger, fester med sjove happenings, teater, der kommer sikkert mere til her.
Hader: Fordømmende mennesker, løgnere, scorekarle, menneskefjendske folk, racister, rå æg, stå sidst i en kø, aflyste aftaler, glemsomhed, KRÆFT, krig, dyremishandlere, sippede personer, farven orange, at stå tidligt op, at løbe tør for smøger midt om natten, hertil kommer der nok mere på også.
Savner: Alle de kære jeg har mistet, for nyligt min mor, der alte serien, penge nok, højskoleopholdet i 95, gøgl og spas med gamle venner.
Hvad sker der lige for de mennesker, der smider om sig med dårlig karma og tilsvininger, blot fordi man vinder over dem i et spil her på siden ???? TOTALT LATTERLIGT !
Skriv en hilsen....gør den spændende så jeg bliver nysgerrig.