RIP mic.. Det er til min store sorg at jeg får at vide at min gode ven Mic (Gulddage centralen) ikke er blandt os mere.. Han vil blive savnet meget og jeg vil savne vores dejlige samtaler.. Mic var en meget vellidt person, han var altid sød og rar overfor de mennesker som han havde kontakt med, og jeg fatter slet ikke endnu at han ikke er mere og at jeg ikke skal snakke med ham mere, han vil altid være i mine tanker. Mine tanker går også til de efterladte, ved at det må være en utrolig stor sorg for dem at miste sådan en dejlig person som Mic nu var. Ære være dit minde. 
Jeg har tændt et lys for Mic på www.mindet.dk håber i andre vil gøre det samme..
JEG VÆLGER FOLK DER BAGTALER FRA 
OG VÆLGER VENLIGHED TIL
Heeeeey og velkommen her..


Der er øjeblikke i livet, hvor du savner nogen så meget, at du bare ønsker, at tage dem ud af dine drømme og kramme dem rigtigt..
Når døren til glæden lukkes - åbnes en anden, men de fleste gange ser vi så længe på den lukkede dør, at vi ikke ser den dør der er blevet åbnet for os..
Gå ikke efter udseende - for det kan narre. Gå ikke efter rigdom - selv den forsvinder. Gå efter noget der kan få dig til at smile, for der skal kun et smil til for at få en sort dag til at se lys ud. Find den der får dit hjerte til at smile - drøm det du ønsker at drømme - Tag derhen, hvor du ønsker at være - Og husk du har kun en chance til at gøre alle de ting du ønsker at gøre her i livet - Gid du må opnå det hele

Nu har du fået lov til at lure min profil..så husker du vel også at ligge en hilsen i min GB til gengæld

Knuzzzzzzz fra Heidi
